Умови оплати та доставки

 Способи оплати

Оплатити замовлення можна за безготівковим розрахунком у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої компанії. Після оформлення замовлення на сайті дочекайтеся дзвінка менеджера служби підтримки або надішліть документи для оформлення рахунку-фактури на електронну пошту sales@lucasdiesel.com.ua . В темі листа, будь ласка, вкажіть номер вашого замовлення.

  Платіжними картами Visa і Master Card

Оплата платіжними картами здійснюється безпосередньо на сайті. Приймається оплата лише українськими платіжними картами. Для отримання товару при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу – паспорт громадянина України або посвідчення водія.

Самовивіз

Ви можете отримати своє замовлення на нашому складі у м. Львів, Київ. Ваше замовлення буде готове до видачі протягом кількох годин, за умови наявності достатньої кількості товару на складі. Попередньо ми зв’яжемось з вами і повідомимо, коли покупку можна забрати.

Нова пошта

Ви можете отримати своє замовлення в одному з відділень «Нової пошти». Графік роботи відділень і адреси є на сайті novaposhta.ua. Тарифи і терміни доставки згідно  тарифів і термінів «Нової пошти».